19. svibnja 2019., 11:00
5 - 2
NK NOVI MAROF

U Nedjelju 19.5.2019. U-15 Pioniri nakon 3 tjedne pauze odigrali smo prvenstvenu utakmicu na domaćem terenu susret sa NK Novi Marof i pobijedili sa 5 - 2. Iako smo susret odigrali u nekompletnoj postavi ( razlog prva pričest) popunili smo sastav sa igračima kategorije U-13. Samo otvaranje utakmice od naše strane bilo je jako dobro, jer smo već u 2 min. igre postigli gol,nakon naše presing igre Hadeljan P. presječe loptu protivniku i realizira za naše vodstvo od 1 - 0. Nakon našeg vodstva slijedilo je 20 min. ravnopravne i agresivne igre obiju ekipa između dva šesnaesterca . Naša igra prema naprijed bila je nešto kvalitetnija tako da u 23 min. igre izvodimo odličnu akciju u kojoj u završnici  Hadeljan P. proigrava do Dodlek K. koji posprema u gol za vodstvo od 2 - 0. Samo 4 min.nakon našeg gola trebalo nam je da povisimo rezultat na 3 - 0 i to u 27 min. igre kada Antonović A. proigrava dobru loptu prema Hadeljan P.koji posprema u gol. I u posljednjoj min. igre prvog poluvremena Dodlek K. izlazi sam pred golmana kada ga odlično proigrava Hadeljan P. ali puca preko gola tako se na odmor otišlo sa vodstvom od 3 - 0. Na poluvremenu morali smo napraviti izmjene,izašli su Dodlek K. i Cirkvenčić F. u igru ušli su Vugrinec Niko i Jančec Niko. Sam nastavak drugog poluvremena za nas je počeo jako dobro jer smo već u prvom napadu povećali naše vodstvo na 4 - 0 i to u 36 min. igre kada Vugrinec Noa asistira loptu Hadeljan P. koji postiže svoj 3 gol.Gosti ne posustaju u igri tako da u 38 min. igre nakon naše pogreške na 16 m postižu gol za 4 - 1. Slijedilo je razdoblje ravnopravne igre u polju nekih 20 min. U našoj igri došlo je do promjene gdje igru napušta Vugrinec Noa a ulazi Kerovec D. u 53 min. Takva agresivna i ravnopravna igra odvijala se do 58 min. kada naš igrač Hadeljan P. nakon asistencije Taradi M. postiže svoj 4 pogodak i naše vodstvo od 5 - 1. Gosti do kraja susreta uspjeli su postići gol u 64 min.kada izvode bočni ubačaj na drugu stativu ( nepažnja u našoj obrani ) za konačnih 5 - 2. Što reći za samu utakmicu,bila je odlična,agresivna,borbena u kojoj su obije ekipe prikazale svoju kvalitetu,gdje smo mi bili nešto kvalitetniji u proigravanjima u samoj završnici i potpuno zasluženo pobijedili. Našoj ekipi treba čestitati na prikazanoj igri i ostvarenoj pobjedi.
Nedostajali: Jančec G.,Gazdek P. i Juras Noah
Treninzi: PONEDJELJAK    18,30 sati   Palovec