DRUGA NL-ZAPAD
23. svibnja 2019., 17:15
NŠ SLOGA Čakovec
1 - 1

Prvenstvenu utakmicu U - 15 Pioniri odigrali smo u Čakovcu sa NK Slogom i to neriješeno 1 - 1. Sam početak susreta u prvih 10 min. igre igralo se između dva šesnaesterca , da bi mi u 12 min. igre postigli gol nakon kombinacije Dodlek K. i Hadeljan P. koji postiže gol za naše vodstvo od 0 - 1. Nakon našeg vodstva počela je igra biti rastrgana sa obije strane , tako da se lopta pretežito napucavala , mi smo počeli puno griješiti u samoj igri , stajali smo pre daleko od svog igrača , tako da je domaća ekipa počela biti opasnija prema našem golu. To slabo pokrivanje nas je koštalo primljenim golom i to ubačajem dubinske lopte pred naš gol,gdje domaći igrač postiže gol glavom za 1 - 1 u 33 min. igre. Drugo poluvrijeme odigrali smo puno bolje,loptu smo spustili dolje,bliže smo stajali protivničkom igraču i imali 5 kvalitetnih udaraca prema golu domaćina, na žalost lopte su prolazile iznad gola. Tako da je na kraju utakmica završila sa 1 - 1. Naša igra u ovoj utakmici imala je dva lica , prvo poluvrijeme kako se ne smije igrati i drugo kako se bi trebalo igrati ali na žalost završni udarac nije išao u okvir gola, trebamo žaliti za boljim rezultatom .