31. kolovoza 2019., 11:00
1 - 8
NK PODRAVINA Ludbreg

U prvom kolu prvenstva U - 15 pioniri pretrpjeli uvjerljiv poraz od gostiju iz Ludbrega. U prvom poluvremenu parirali smo dobro u igri protiv kvalitetne ekipe gostiju. Prvi gol smo primili u 9 min. igre za 0 - 1. Dobra igra u polju nas je presjekla u 25 min. igre kada dolazi do nesporazuma između naših igrača , što gosti kažnjavaju i povećavaju vodstvo na 0 - 2. Potkraj poluvremena moramo mijenjati dva igrača zbog premorenosti  i žuljeva. Sam početak drugog poluvremena u 37 min. igre dekoncentracija u našoj obrani i gosti postižu gol za 0 - 3.Sljedila je nešto kvalitetnija naša igra , tako smo nakon dobre akcije smanjili vodstvo gostiju u 47 min. igre na 1 - 3 ,nakon akcije Vugrinec N. odigrava do Taradi M. koji posprema loptu u gol. U 45 min. opet smo vršili izmjenu zbog žuljeva igru je napustio Hadeljan L. Kada smo počeli kvalitetnije igrati slijedile su velike greške te u roku od 15 min. primamo 5 golova i to redom u 55 min, 64 min, 67 min, 68 min i na kraju u 70 min. Tako da na kraju ispada uvjerljiva pobjeda gostiju.
TRENINZI  U - 15 PIONIRI   OD  3.9.   DO  6.9.2019.