3. rujna 2019., 19:30
2 - 2
NŠ ZELENKO Novakovec

Na otvaranju nove sezone Juniori U-17  odigrali su sa ekipom Zelenko neodlučno 2 - 2. Sam početak susreta donio nam je brzo vodstvo i to već u 3 min. igre kada Slaviček F. odigrava loptu do Jančec D. koji postiže gol za 1 - 0. Tokom cijelog susreta igra obiju ekipa bila je odlična sa puno trke , dobrih proigravanja , što je stvorilo dobre prilike za gol ali su oba golmana dobro branili . U prvom poluvremenu osim postignutog gola , stvorili smo par čistih gol prilika od kojih smo u dva navrata pogodili okvir gola , a gosti su se orjentirali na polukontre i kontre iz kojih su bili opasni po naš gol. Ipak poluvrijeme je završilo sa našim vodstvom od 1 - 0. Sam početak drugog poluvremena donosi poravnanja rezultata jer već u prvoj min. odnosno 46 min. igre gosti vrše udarac na naš gol, golman odbija ali gosti na odbijenu loptu najbolje reagiraju i postižu gol za 1 - 1. Slijedila je ravnopravna igra , gdje naša ekipa vrši pritisak prema protivničkom golu a gosti se orjentiraju na kontru. Tako da nakon naše prilike za gol , gosti vrše kontru i postižu gol za vodstvo od 1 - 2 u 59 min. igre. Do kraja susreta stvaramo prilike ali ih i ne realiziramo , u tom djelu pogađamo u tri navrata okvir gola. Da bi konačno naša igra bila nagrađena sa pogotkom u 83 min. igre kada Jeđud D. proigrava Horvat L. koji postiže prekrasan gol za 2 - 2. Pred sam kraj Horvat L. odlično puca ali lopta završava na okviru gola , da bi gosti na samom kraju imali gol priliku ali odlično brani naš golman Martan J. , tako da susret završava sa 2 - 2.Pohvala za obje ekipe.