6. rujna 2019., 17:30
2 - 0
NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES

U Petak 6.9.2019. odigrali so 4 kolo prvenstva gdje smo u 4 dana odigrali 3 prvenstvenu utakmicu. Iako se vidio umor na našim igračima , odigrali smo dobru utakmicu u rosteru od 17 igrača , tako da nam sama igra u polju nije previše trpjela , već smo mi imali tokom cijelog susreta dosta kvalitetnu igru iz koje smo stvorili dosta prilika za postizanje golova. U prvom poluvremenu gol smo postigli u 26 min. igre kada smo imali 11 m , nakon prekršaja nad Mikulaj I. a realizator je bio Kocijan F. Gosti se tokom susreta opredijelili na kontru , gdje smo dobro odgovorili ili je naš golman dobro reagirao. Takva igra se nastavila i u drugom poluvremenu , imali smo igru i prilike ali smo realizizali samo jednu i to u 69 min. igre kada Vugrinec N. proigrava do Krčmar M. koji loptu posprema u gol za 2 - 0.Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao iako je bilo još prilika. Tako smo u 4 dana od 3 utakmice ostvarili 2 pobjede i 1 igrali neodlučeno, što treba pohvaliti cijelu ekipu na zalaganju , zajedništvu i dobrim igrama.