7. rujna 2019., 11:00
1 - 3
NK DINAMO Domašinec
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

U subotu 07.09. odigrali smo dobru utakmicu sa protivnikom iz Domašinca. Gosti su poveli sa 0:1,ali s borbom i željom Patrik Horvat vraća  ubrzo rezultat na 1:1.Zadnju minutu prvog poluvremena dobijemo gol za 1:2 opet iz naše greške gdje zadnji igrač ne izbije loptu van 16 metara nego gubi loptu i protivnički igrač koristi priliku.
Drugo poluvrijeme krenuli smo opet sa željom ali nedovoljno za postizanje pogodaka,protivnički igrači stvorili su 3 čiste šansa za postizanje pogodaka ali Tin Horvat sjajnim obranama čuva mrežu. I kako to ide u nogometu ne zabiješ pa primiš,Sven Mesarić nalazi se u zadnjim minutama s golmanom oči u oči ali ne iskorištava odličnu šansu za 2-2.Zadnju minutu idemo na sve ili ništa gdje dobijemo gol iz kontre svi naši igrači odlaze na centaršut ali gosti izbijaju loptu i odlaze dva  protiv  na golmana i iskorištavaju šansu. Ovom utakmicom smo dokazali da napredujemo i da nam fale nijanse za bodove.

Trener:Edi Lacković