7. rujna 2019., 11:00
3 - 1
NK DINAMO Domašinec

U Subotu 7.9.2019.odigrali smo drugu prvenstvenu utakmicu puno kvalitetnije nego u prvom kolu , što se tiče igre faze obrane. Već tradicionalno kada igramo utakmice sa ekipom škole Dinamo-Zelenko utakmice su čvrste , borbene za svaku loptu. Tako je bilo i sada , gosti otvaraju susret kvalitetnije u kojoj igri imaju više loptu u nogama . U takvoj igri iako su im napadi završavali prije našeg kaznenog prostora u jednoj akciji uspijevaju iznuditi 11 m kada u našoj zadnjoj liniji slabo reagiramo i činimo prekršaj za 11 m. u 12 min. , što gosti koriste i postižu gol za 0 - 1. Taj gol nas je više motivirao , tako smo počeli i mi igrati kvalitetnije i u jednoj kontri u 25 min. kada Cirkvenčić F. pobjegao igraču , odigrava na Kerovec D. koji loptu posprema u gol za zasluženih 1 - 1, s tim rezultatom je prvo poluvreme završilo. U drugom poluvremenu kako je utakmica odmicala prema kraju , tako smo mi imali sve više igru prema naprijed , što nam je donijelo vodstvo od 2 - 1 u 52 min. igre kada nakon jedne dubinske lopte Taradi M. postiže gol. Tu nismo stali već imamo kvalitetniju igru dalje što je bio i plod postignutog gola u samoj završnici utakmice kada Antonović A. puca sa nekih 25 m i pogađa gol za pobjedu od 3 - 1 i na kraju radost u našoj ekipi . U našoj ekipi vidni je pomak kako u kolektivnoj i pojedinačnoj igri odnosno trkačkom djelu igre.