10. rujna 2019., 20:00
NŠ PETICA
2 - 4
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec

U Utorak 10.9.2019. odigrali smo zaostalu utakmicu 1 kola prvenstva noćnu utakmicu u G. Mihaljevcu. U teškim uvjetima za igru,slaba vidljivost zbog slabe rasvjete na terenu,Domaća ekipa prije se prilagodila uvjetima i ubrzo već u 7 min. igre nakon izvedenog dugog auta dolazi u vodstvo od 1 - 0. Nakon primljenog gola postepeno se prilagođavamo uvjetima na terenu i počinjemo kvalitetnije povezivati igru , tako smo pokušavali ugrožavati gol domaćina sa daljinskim udarcima ali neefikasno sve do 36 min. igre kada je naš igrač Jeđud D. prekršajem zaustavljen unutar 16 m. što je bio 11 m kojeg precizno realizira Kocijan F. za 1 - 1. Slijedi još veći pritisak naše ekipe prema golu domaćina,što je bilo nagrađeno sa našim novim golom u 40 min. kada nakon prekršaja nad Marčec M. , slobodan udarac Kocijan F. pretvara u gol za 1 - 2. Već u slijedećem napadu povećavamo vodstvo na 1 - 3 u 41 min. kada Krčmar M. proigrava loptu do Jeđud D. koji postiže gol,što je bio i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu igra je bila ravnopravna sve do 76 min. kada nesmotreno radimo prekršaj u našem kaznenom prostoru i to je 11 m, kojeg domaćin realizira i smanjuje naše vodstvo od 2 - 3. Več u slijedećoj 77.min. domaćin ima opet 11 m ali ovaj puta naš golman Martan J. odlično brani udarac. Nakon tih situacija pred našim golom u samoj završnici utakmice malo smo se sabrali u igri  i u 83 min. Krčmar M. iz cca 30 m odlučuje se na udarac i pogađa domaći gol za 2 - 4 i smiruje utakmicu do kraja,tako da na kraju zasluženo pobjeđujemo u trećoj uzastopnoj utakmici za nova 3 boda i trenutno 1. mjesto na tablici nakon odigranih 4 kola.
Trener: Stjepan Makar