14. rujna 2019., 11:00
NŠ SLOGA Čakovec
0 - 0

U Subotu 14.9.2019. U - 15 Pioniri odigrali 3 kolo prvenstva u Čakovcu  kod Sloge , rezultatom 0 - 0. Od prve minute igre domaća ekipa koja je bila fizički jača od nas,nametnula je ofanzivnu igru prema našem golu. Imali su inicijativu i posjed lopte tokom cijelog susreta u svojim nogama. Imali su igru ali sve do našeg kaznenog prostora gdje se njihova igra završavala sa slabim udarcima ili je naša obrana rasčistila situacije na vrijeme. Naša igra svodila se pretežito na defanzivnim zadaćama gdje smo odigrali jako dobro,a posebito u drugom poluvremenu,tako da smo potpuno zasluženo osvojili bod i to bez primljenog gola. U našoj igri nedostajao je kapetan ekipe Jančec G. gdje bi naša igra bila puno kvalitetnija prema naprijed. Na samoj utakmici imali smo veliku podršku od roditelja koji su glasno bodrili našu ekipu, što je za veliku pohvalu i dokaz da se i protiv objektivno kvalitetne ekipe može ostvariti dobar rezultat.