28. rujna 2019., 15:00
NOGOMETAŠ 13 Podturen
0 - 7

U Subotu 28.9.2019. U-17 Juniori odigrali u 7 kolu prvenstva u Sivici sa ekipom Nogometaš 13 . Sam početak susreta nagovjestio je da ćemo igru svesti na protivničku polovicu , što se i ostvarilo. Igralo se dobro , stvorile su se neke situacije za gol ali gol postižemo u 17 min. igre kada Jeđud D. proigrava do Mikulaj I. i to je 0 - 1 . U 20 min. igre imamo vodstvo od 0 - 2 kada opet Jeđud D. odigrava ovaj puta do Kocijan F. koji loptu posprema u gol. Na 0 - 3 gol postiže svoj drugi Mikulaj I. na asistenciju Kocijan F. u 26 min. igre. Slijedile su u našoj ekipi izmjene , tako smo uveli novih 5 igrača željnjih igre koju najbolje koristi Krčmar M. koji u razmaku 7 min. igre postiže 3 pogodka. Na 0 - 4 svoj prvi gol postiže u 34 min. kada loptu dobiva od Vugrinec M. U slijedećoj min. 35 oduzima protivniku loptu i to je 0 - 5. Da bi svoj treći gol postigao u 41 min. igre nakon asistencije Vugrinec N. za 0 - 6. Na samom početku drugog poluvremena domaća ekipa istrčala je sa 7 igrača jer 4 igrača su ostala u svlačionici. U takvoj igri naša ekipa ubrzo u 47 min. igre postiže gol , kada Kocijan F. oduzima loptu protivničkom igraču i povećava naše vodstvo na 0 - 7 . I u slijedećoj minuti 48 došlo je do prekida susreta , jer se domaćoj ekipi povredio golman koji napušta igru i jer su ostali na svega 6 igrača. Šteta što je došlo do toga . Ovo nam je 5 uzastopna pobjeda s kojom se nalazimo na 2 mjestu tablice.