5. listopada 2019., 15:30
NK BUDUĆNOST(P)
0 - 7

Juniori U17 ostvarili su 6 uzastopnu pobjedu u prvenstvu u gostima kod Budučnosti u Podbrestu. Utakmicu smo otvorili dobro što se tiče igre prema naprijed . U takvoj igri stvorili smo 3 velike prilike sa velikim promašajima. Ipak uspijevamo postići gol u 16 min. igre kada nakon odigranog kornera Jančec M. odigrava do Horvat L. koji loptu posprema u gol za 0 - 1. Nakon našeg vodstva postepeno naša igra prelazi u individualnu igru sa velikim komplikacijama i nedisciplinom u igri koja traje do samog poluvremena. Domaćin je u prvom poluvremenu uputio samo jedan udarac prema našem golu. Na poluvremenu slijedio je razgovor kako se ne smije igrati, tako smo odmah krenuli agresivnom igrom , protok lopte je bio brži , igralo se raznovrsno i počele se stvarati prilike pred domaćim golom . U takvoj igri povećali smo rezultat na 0 - 2 u 51 min. igre kada Kocijan F. proigrava Horvat L. koji postiže svoj 2 gol. Već u 53 min. igre rezultat povećavamo na 0 - 3 , kada Jančec M. odigrava do Kocijan F. koji postiže gol. U 57 min. igre Hadeljan P. oduzima loptu protivniku i postiže gol za 0 - 4. Na novi naš gol nije se dugo čekalo jer smo povećali vodstvo na 0 - 5 u 62 min. igre kada Jančec M. odigrava loptu ka Hadeljan P. koji postiže svoj drugi gol na utakmici. I tu nismo stali jer novi gol postižemo u 66 min. igre gdje Kocijan F. proigrava do Mikulaj I. i to je 0 - 6. U 70 min. igre povećavamo vodstvo na 0 - 7 kada Slaviček F. ubacuje sa strane a Vugrinec N. posprema loptu glavom u gol. Do kraja susreta bilo je još prilika ali rezultat se više nije mijenjao.Na ovoj utakmici naša ekipa pokazala je dva lica igre,i to kako se ne smije igrati odnosno kada svi igrači pokažu svoje pravo lice kako bi se trebalo igrati onda slijede i golovi.