8. listopada 2019., 15:30
NK NAPRIJED Cirkovljan
4 - 2

Zaostalu utakmicu 5 kola prvenstva odigrali smo u Utorak 8.10.2019. u Cirkovljanu sa domaćim Naprijedom. Nakon 6 uzastopnih pobjeda , doživjeli smo prvi poraz . Već po nekoj tradiciji kada igramo u Cirkovljanu domaćin je uvijek bio blagi favorit. Tako je bilo i ovaj puta , domaćin igra agresivno na loptu , što naše igrače tjera u pogreške i već u 10 min. igre nakon takve igre domaćin dolazi do vodstva od 1 - 0. Iako do poluvremena rezultat se nije mijenjao , domaća ekipa je bila bolja u igri. Sam početak drugog poluvremena nagovjestio je da bi i mi mogli nešto učiniti na ovoj utakmici. Tako smo ubrzo već u 50 min. igre poravnali rezultat na 1 - 1 kada Mikulaj I. asistira Hadeljan P. koji postiže gol. Slijedila je ravnopravna igra do 70 min, tada počinjemo raspravljati sa sucem  i pada koncentracija u našoj igri,jer u razmaku od 68 pa do 77 min. igre dobivamo 4 žuta kartona. Tako da domaćin to koristi i postiže golove u 70 min. za 2 - 1 , pa slijedi 11 m u 78 min. za 3 - 1 i u 80 min. za 4 - 1. Ipak u samoj završnici utakmice u 86 min. uspijevamo smanjiti rezultat na 4 - 2 , kada Jeđud D. proigrava do Hadeljan P. koji postiže svoj drugi gol.Mogao je Hadeljan P. postići još jedan gol kada se našao sam pred golmanom. Što reći za našu igru. Bilo je ovo do sada najslabije izdanje, igrali smo igru bez igre, tako da se moramo svi skupa sabrati,jer bez borbenosti,trke i maksimalne koncentracije na igru nema pozitivnog rezultata.