NK DINAMO Domašinec
Pens: 5 - 4
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U Utorak 8.10.2019. U-15 Pioniri u  1/2 finalu Međimurskog kupa igrali smo sa tradicionalno dobrom ekipom Dinamo - Domašinec. Kao i sve dosadašnje utakmice,tako i ova bila je tvrda i jako borbena.Gosti tokom susreta imali su više loptu u posjedu,ali nam nisu stvorili neke izgledne prilike za gol.Taj jedini gol postigli su iz prekida igre,odnosno iz slobodnog udarca u 12 min. igre za 0 - 1. U prvom poluvremenu naša igra svodila se više na defanzivnu igru . U drugom poluvremenu ista igra iz prvog djela obiju ekipa, s time da smo mi u samoj završnici susreta najprije u 65 min. igre stvorili čistu gol šansu ali smo naprosto dodali loptu golmanu,da bi naša upornost bila nagrađena u posljednjoj 70 min. igre kada nakon lijepe akcije Taradi M. odigrava do Jančec G. koji odigrava povratnu loptu do Antonović A. koji poravnava rezultat na 1 - 1. Slijedila je lutrija izvođenja 11 m,gdje svaka ekipa do 5 serije postiže golove,da bi u toj 5 seriji najprije naš golman Hadeljan L. obranio penal a Jančec G. zabio gol za veliko slavlje i ulazak u finale gdje smo domaćini u Srijedu 16.10.2019. od 17 sati u Palovcu ekipi Rudar iz M.Središča . Sve čestitke svim igračima.
Trener: Stjepan Makar