12. listopada 2019., 11:00
NK TEHNIČAR Cvetkovec
0 - 6

U Subotu 12.10.2019. odigrali smo 6 prvenstvenu utakmicu i to u Cvetkovcu kod tamošnjeg Tehničara i očekivano pobijedili sa 0 - 6. U utakmicu ušli smo dobro jer smo u prvih 10 min. igre stvorili 3 100 % šanse za gol  ali udarci su bili neprecizni preko gola. Da bi u 12 min. igre u brzoj našoj kontri golman domače ekipe prekršajem zaustavlja Juras N. i to je 11 m kojeg precizno izvodi Hadeljan L. za 0 - 1. Slijedi i dalje naša igra na polovici domaćina , stvaramo dobre prilike ali na naš slijedeći gol čekamo do 23 min. igre kada Jančec N. odigrava loptu do Taradi M. koji postiže gol za 0 - 2. Već u 29 min. igre povećavamo vodstvo na 0 - 3 nakon asistencije Antonović A. , Juras N. postiže gol. I u samoj završnici prvog poluvremena povećavamo vodstvo na 0 - 4 i to u 34 min. igre lijepim odigravanjem Krištofić N. do Taradi M. koji postiže svoj drugi gol na utakmici. U drugom poluvremenu kroz igru napravili smo svih 5 izmjena , igra se svodila i dalje na polovici domaćina ali do 16 m jer nismo imali kvalitetan završni udarac. Ali ipak u samoj završnici utakmice u posljednjih 10 min. igre uspijevamo najprije u 61 min. igre postići gol  kada Gazdek P. proigrava loptu do Cirkvenčić F. koji postiže gol za 0 - 5. Na samoj završnici utakmice u 65 min. igre postavljamo konačan rezultat od 0 - 6 a strijelac gola je Jančec G. nakon pas igre sa Taradi M. Na ovoj utakmici cilj nam je bio pobijediti i da svi igrači odigraju što više minuta u igri , na kraju napravili smo oboje.