KUP
16. listopada 2019., 17:00
0 - 7
NK RUDAR Mursko Središće

U finalu Kup-a za U-15 Pionire odigrali smo sa ekipom Rudar iz M. Središča koja se takmiči u rangu više od nas. U prvom poluvremenu igralo se ravnopravno , dobro smo se nosili u samoj igri , igralo se pretežito po sredini terena. U takvoj igri gosti su ipak uspjeli postiči gol nakon dobro izvedene akcije u 14 min. igre za 0 - 1.Potkraj poluvremena imali smo priliku za poravnanje rezultata ali smo bili neprecizni. U drugom poluvremenu igra se svodila kao i u prvom sve do 44 min. igre kada radimo u razmaku 4 min. 4 velike pojedinačne pogreške u igri što gosti koriste i postižu 3 pogotka i promašuju 11 m. Golove primamo u 44 min. za 0 - 2 , u 45 min već je 0 - 3, pa slijedi 11 m u 47 min. kojeg je skrivio Hadeljan L. ali ga je i obranio, i za 0 - 4 u 48 min. igre, tako da je več tada utakmica bila riješena.Slijedilo je razdoblje nekih 10 min. ravnopravne igre , da bi opet u razmaku od 9 min. primili još 3 pogotka , i to u 57 min. za 0 - 5 , u 59 min. za 0 - 6 i u 66 min. za konačnih 0 - 7.Što se tiče same naše igre na terenu , bila je dobra sve do 44 min. kada su počele pojedinačne pogreške iz kojih su gosti postigli pogotke i zasluženo osvojili kup u Pionirskoj kategoriji.