26. listopada 2019., 12:30
4 - 2
NK MLADOST Sveta Marija
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Juniori U17 osvojili su nova 3 boda teže nego se očekivalo.Gosti iako posljednji na tablici došli su na ovaj susret sa 10 igrača,tako da su naši igrači olako shvatili ovu utakmicu.Iako smo več u 1 min. igre imali 100 % priliku za gol , udarac je otišao preko gola. Slijedila je naša igra preskakanja sa visokim loptama što su olako obranili gostujući igrači koji su se orijentirali na obranu i na kontru.Tako su iz jedne brze kontre došli do kornera iz kojeg slijedi kazneni udarac  jer naš igrač igra rukom u 21 min. i to je 0 - 1. Naša igra se i dalje svodila na kompliciranoj igri što gosti opet koriste kontru i u 31 min. povećavaju svoje vodstvo od 0 - 2. Do poluvremena uspjeli smo smanjiti rezultat na 1 - 2 u 42 min. kada Kocijan F. puca po golu golman odbija a Hadeljan P. posprema loptu u gol. Prije tog našeg gola propustili smo 4 100 % prilike. U drugom poluvremenu krenuli smo sa nešto kvalitetnijom igrom,tako smo u 53 min. uspjeli poravnati rezultat na 2 - 2 i to nakon lijepe akcije Horvat L. proigrava do Mikulaj I. koji postiže gol. Slijedi i dalje naš pritisak na gostujući gol,tako smo već u 66 min. igre konačno poveli sa 3 - 2 a strijelac gola je nakon solo akcije bio Jančec D. Slijedilo je par dobrih prilika za povećanje vodstva ali smo gol za pobjedu čekali do 89 min. igre kada Jeđud D. odigrava do Mikulaj I. koji loptu posprema u gol za 4 - 2.