2. studenoga 2019., 11:30
NK GRANIČAR Kotoriba
5 - 0

U Derbiju kola U-17 Juniora u Kotoribi sastali se prvoplasiranom ekipom  Donje Međimurje i drugoplasirana Mala Subotica.Tokom prvog poluvremena igrala se ravnopravna igra na samom terenu. Domaćin u tom periodu postiže dva gola nakon naših slabih izlazaka u blok nakon udarca i to golovima u 14 min. i 30 min. igre za vodstvo od 2 - 0. Domaćin je imao još dvije dobre prilike ali smo uspjeli blokirati udarce.Naša ekipa u prvom poluvremenu napravila je šest izglednih prilika za postizanje gola ali bez realizacije.Ispromašivali su se redom u 2 navrata Mikulaj I.,dva puta bolje je morao reagirati Marčec M.,jednom je pogodio stativu Jančec D. i Hadeljan P. promašuje čisti gol.Tako da prvo poluvreme završi barem sa neodlučnim rezultatom mi gubimo sa 2 - 0. U drugom poluvremenu igralo se mirnije što se tiče prilika za golove, ali u takvoj igri mi radimo velike pojedinačne pogreške u fazi obrane što domaćin sve kažnjava i postiže još 3 gola. Najprije u 54 min. ne izlazimo u blok i to je 3 - 0. Već u slijedećoj 55 min. igre postižemo auto gol za 4 - 0, i u 70 min. radimo nepotreban prekršaj unutar 16 m što je 11 m kojeg pretvaraju domaćini za 5 - 0. Na kraju susreta rezultat je previsok za prikazanome na terenu,ali zbrajaju se postignuti golovi a ne prilike jer na ovoj utakmici domaćin nam je dozvolio igru ali nismo imali kao ekipa pravog vođu na samom terenu.