20. kolovoza 2020., 18:00
NŠ DONJE MEĐIMURJE
3 - 2
JUNIORI U19

U prvom kolu prvenstva  Juniori U19 gostovali su  u Kotoribi. Utakmicu smo otvorili dobro te smo tijekom prvog poluvremena igrali kvalitetnije i povezanije od domaćina , protok lopte bio je dobar. U takvoj igri stvorili smo desetak dobrih prigoda za postizanje gola ali brzopletost i kompliciranost nije donijela pozitivniji učinak. Ipak smo samo u dva navrata uspjeli postići  golove i to najprije u 30 min. nakon udarca Mikulaj I. golman odbija a Hadeljan P. postiže konačno gol za 0-1. Od rijetkih prijelaza domače ekipe na našu polovicu u 40 min. poravnavaju rezultat na 1-1. Samo dvije min. nakon primljenog gola opet dolazimo do vodstva i to u 42 min. kada Mikulaj I. asistira do Hadeljan P. koji postiže svoj drugi gol na utakmici i to je 1-2 što je bio i rezultat poluvremena , treba napomenuti da smo u prvom poluvremenu trebali uvjerljivo voditi i riješiti utakmicu u svoju korist. U drugom poluvremenu ista priča , mi stvaramo prilike za gol ali u završnici kompliciramo dok domaćin igra na kontru i čeka svoju priliku. Tako se dešava situacija u 54 min. kada imamo napad pred golom domaćina 3 : 1 idemo i griješimo u 16 m , slijedi kontra iz koje sudac prestrogo dosuđuje 11 m i to je 2-2. Slijede veliki promašaji naših igrača a domaćin opet koristi kontru i preokreće rezultat na 3-2 u 66 min. Do kraja susreta u četiri navrata propuštamo postići gol kada smo se nalazili unutar 5 m nemoguče promašiti i na kraju umjesto uvjerljive pobjede gubimo utakmicu.
Žuti karton: Cirkvenčić N. 44 min. - potezanje igrača
Crveni karton: Jančec G. 92 min. - prekršaj zadnji igrač
Strijelci:  0-1   30 min.  Hadeljan P. - udarac Mikulaj I. golman odbija
              1-1   40  min.
              1-2   42  min.  Hadeljan P. - asi. Mikulaj I.
 11 m     2-2   54  min.
              3-2   66  min.
Igrali su: Hadeljan L. - Vugrinec M. ( 55 min.Krčmar M.) - Ciglar T. - Jančec G.- Horvat L.(75 min. Blažona J.) - Cirkvenčić N.(46 min.Antonović A.) - Jančec D. - Šegović L.( 46 min.Juras N.) - Kocijan F. - Mikulaj I.- Hadeljan P.