NŠ DINAMO/ZELENKO
3 - 8
POČETNICI U8

POČETNICI POBJEDOM STARTALI U PRVENSTVO

U subotu, 22.8.2020., naši početnici bili su gosti u 1. kolu novog prvenstva u Domašincu, gdje su odigrali utakmicu s NŠ Dinamo-Zelenko. Iako se utakmica odigrala u 10.15 ujutro, obilježilo ju je sparno i vruće vrijeme. K tome treba dodati da se ove godine prvi put igralo za bodove, pa su to  valjda bili razlozi što su naši najmlađi  malo ''pod grčem'' ušli u prvo poluvrijeme. No, kao da su samo čekali na naš prvi pogodak da bi se potpuno ''razmahali'' i pokazali što znaju. Tako je i bilo! Deni Brodarić je otvorio vrata domaćina nakon početnog odmjeravanja snaga, te su se nakon toga samo redale prilike pred protivničkim golom. Na sreću po nas, veliki dio prilika smo iskoristili, te se u zadnjih 5 minuta utakmice ušlo s rezultatom 8-0 za naše pulene. Mnogobrojne izmjene, te mala uspavanost naših igrača na kraju, rezultirale su da je konačan rezultat bio 8-3. Tri pogotka postigli su Deni Brodarić i Ian Herman, a po jednog su još dodali Ivano Horvat i Duje Domjanić. Čestitke našim mladim nogometašima, te pohvale roditeljima na super bodrenju!

Nastupili su: Duje Domjanić, Ivano Horvat, Deni Brodarić, Andrija Lovrenčić, Ian Herman, Karlo Piknjač, Grga Kamenić, Borna Domjanić, Karlo Gavez, Šimun Baranašić, Karlo Žvorc.

Trener: Marko Ružić