NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
6. rujna 2020., 11:15
1 - 4
NK PODRAVINA Ludbreg

U startu novog prvenstva Pioniri U15 startali porazom na domaćem terenu. Utakmicu smo odigrali protiv NK Podravine koja je fizički i selekcijski puno jača ekipa od nas. U prvom poluvremenu gosti kvalitetniji sa inicijativom u igri ali bez nekih velikih prilika pred našim golom. Naša ekipa igrala je dobro , kvalitetno odgovorila na agresivnu igru gostiju , napravila neke poluprilike ali bez ideje u završnici. Gosti postižu jedini gol u prvom poluvremenu nakon velike pogreške našeg igraća i to u 25 min. igre za 0-1. Tokom cijelog drugog poluvremena igralo se ravnopravnije na terenu , mi smo u par navrata stvorili čiste pozicije sami pred golmanom ali gostujući golman odlično brani. Gosti u drugom dijelu postižu još 3 gola nakon naših velikih pogrešaka u igri , tako u 46 min. igre opet postižu gol nakon naše pogreške  na prvoj stativi za 0-2, da bi opet slijedila slaba procjena lopte našeg golmana u 53 min. igre za 0-3. U 67 min. igre smanjujemo rezultat na 1-3 , kada Horvat  P. oduzima loptu protivniku i postiže gol. I opet slijedi velika pogreška u našoj obrani kada naš igrač  slabo reagira u 68 min. igre rezultat je 1-4 što je bio i krajni rezultat. Tu treba napomenuti da su gosti iskoristili sve naše individualne pogreške a da je gostujući golman odlično čuvao svoj gol , u samoj igri na terenu vodila se borba za svaku loptu ali danas je pobijedila ekipa koja je manje griješila i na kraju zasluženo pobijedila.