NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
12. rujna 2020., 11:00
NK MLADOST KOMET
1 - 11

Pioniri U15 odigrali su prvenstvenu utakmicu u Prelogu u okviru 3 kola i uvjerljivo pobijedili domaću ekipu sa 1-11. Sam početak susreta donio je bolju igru domaćina koja je donijela i brzo vodstvo od 1-0 i to u 6 min. igre. Nakon naše brze kontre imamo korner u 8 min. igre kojeg izvodi  Taradi M. a gol postiže Cirkvenčić F . za 1-1. Nakon izjednačenja rezultata  naša igra postaje sve kvalitatnija , tako da u 13 min. igre postižemo gol za 1-2  a sada je strijelac gola Taradi M. nakon sistencije Cirkvenčić F. Već u sljedećoj min. 14 postižemo gol za 1-3 a strijelac gola je Juras N. nakon asistencije Kerovec D. Da bi naša kvalitetna igra bila nagrađena novim golom u 19 min. kada Juras N. povećava rezultat na 1-4 nakon asistencije Taradi M. I do poluvremena postižemo još jedan gol za naše uvjerljivo vodstvo od 1-5 i to u 24 min. igre kada Horvat P. realizira nakon asistencije Juras N. Sam početak drugog poluvremena i novi pogodak naše ekipe u 36 min. za 1-6 gol postiže Jančec N. nakon asistencije Horvat P. Tu ne staje naša dobra igra tako da do kraja susreta postižemo redom još 5 gola  i to redom . Najprije  za 1-7 gol postiže Kerovec D. u 40 min. igre nakon asistencije Toplek M. U 50 min. igre već je 1-8 a strijelac gola je Taradi M. nakon proigrane lopte od strane Horvat P. Tu nije bio kraj jer u 53 min. imamo novi naš postignuti gol za 1-9 u 53 min. Bartolić M. je strijelac a asistent je Horvat P. U 55 min. Taradi M. izvodi gdje lopta ulazi u gol i to je 1-10. I u 65 min. igre postižemo gol nakon solo akcije od svoje polovice Toplek M. prelazi sve prepreke i golmana i postavlja konačan rezultat od 1 - 11. Svi igraći pridonijeli su sa svojom izvedbom ovu uvjerljivu pobjedu , a roditeljima veliki pljesak na bodrenju svoje djece.
Strijelci:  1-0    6 min.
               1-1    8 min. Cirkvenčić F. - asi. Taradi M.
               1-2   13 min. Taradi M. - asi. Cirkvenčić F.
               1-3   14 min. Juras N. - asi. Kerovec D.
               1-4   19 min. Juras N. - asi. Taradi M.
               1-5   24 min. Horvat P. - asi. Juras N.
               1-6   36 min. Jančec N. - asi. Horvat P.
               1-7   40 min. Kerovec D. - asi. Toplek M.
               1-8   50 min. Taradi M. - asi. Horvat P.
               1-9   53 min. Bartolić M. - asi. Horvat P.