4. listopada 2020., 10:00
9 - 1
NK VARTEKS Varaždin
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec

U nedjelju naša ekipa Pioniri U15 odigrala je prvenstvenu utakmicu sa ekipom NŠ Varteks 2 te zabilježila je uvjerljivu pobjedu od  9 - 1. Od početka susreta naša ekipa igrala je agresivno i kvalitetno na svaku loptu , tako da smo već u 1 min. igre imali zicer za vodstvo ali smo se malo zaigrali. Slijede brzi naši golovi i to redom od 3 min. kada dolazimo do vodstva od 1-0 kada Cirkvenčić F. odigrava do Žinić D. koji topovskim udarcem postiže gol. Već u 5 min. imamo vodstvo od 2-0 nakon asistencije Juras N. , strijelac gola je Taradi M. Slijede par min. mirne igre na terenu , da bi naša ekipa  u 12 min. povela od 3-0 nakon izvedenog kornera Taradi M. gol postiže Martinec L. Već u 14 min. imamo povećanja rezultata na 4-0 nakon udarca Cirkvenčić F. golman odbija a Taradi M. posprema loptu u gol. U 17 min. Toplek M. odlično proigrava loptu do Cirkvenčić F. koji povećava rezultat na 5-0. Već u slijedećoj min. 18 povećavamo rezultat na 6-0 , ovaj puta je asistent a realizator je Juras N. I zadnji gol u prvom poluvremenu u 23 min. postiže Juras N. nakon asi. Martinec L. Nakon uvjerljivog rezultata iz prvog poluvremena koji je mogao biti još i veći , u drugo poluvrijeme ušli smo nešto laganije u susret , u tom dijelu stvorili smo barem desetak dobrih prilika pred golom gostiju ali smo realizirali samo dvije. Najprije gosti postižu gol u 52 min. za 7-1, da bi mi  već u 53 min. otišli na 8-1 nakon proigravanja Jančec N. strijelac gola je Cirkvenčić F. I konanačni rezultat postižemo u 56 min. igre za 9-1 gol postiže Cirkvenčić F. kada ga dobro asistira Žinić D. Do kraja susreta propustili smo povećati ovu uvjerljivu pobjedu a prilika za to je bilo. Na kraju sve čestitke svim igračima na pruženoj igri i rezultatu. Na kraju ove odlične utakmice ZAHVALA roditeljima naše djece koji su organizirali druženje uz roštilj te su počastili obje ekipe.
Strijelci: Žinić D. u 3 min. asi. Cirkvenčić F. za 1-0
             Taradi M. u 5 min.  asi. Juras N. za 2-0
             Martinec L. u 12 min. asi. Taradi M. za 3-0
             Taradi M. u 14 min. asi. Cirkvenčić F. za 4-0
             Cirkvenčić F. u 17 min. - asi. Toplek M. za 5-0
             Juras N. u 18 min. - asi. Cirkvenčić F. za 6-0
             Juras N. u 23 min. - asi. Martinec L. za 7-0
             7-1 u 52  min.