4. listopada 2020., 11:15
2 - 5
NK VARTEKS Varaždin
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

4.10. odigrali smo utakmicu protiv Varteksa iz Varaždina gdje smo nespretno i nesretno izgubili "dobivenu" utakmicu. Početak utakmice kao iz snova jer smo već u prvih deset minuta dva puta poentirali preko Jakova Zadravca i Vitija Kocijan. Skoro cijelo prvo poluvrjeme dominantni naši igrači drže sigurno vodstvo i uz malo više prisebnosti mogli smo to vodstvo i povećati. No kako to već biva kazna stiže u zadnjim minutama prvog poluvremena gdje gosti smanjuju rezultat iz kaznenog udarca za 2:1. Drugo poluvrijeme ulazimo dobro u utakmicu ali  fali nam realizacija i preciznosti. Gosti koriste svaku grešku pa vrlo brzo preokreću rezultat sa dva gola u par minuta. Do kraja utakmice gostujuća ekipa preko brzih kontri stavlja utakmicu na svoj mlin i odnosi nam sva tri boda. Drugi poraz za redom nas je malo šokirao ali trebamo dalje još bolje trenirati da pokažemo da smo karakterna ekipa koja ima glavu i rep.

Trener:Edi Lackovi