3. listopada 2020., 15:00
NŠ SLOGA Čakovec
2 - 3
JUNIORI U19

Ove subote Juniori U19 gostovali su u Čakovcu i odigrali prvenstvenu utakmicu sa NŠ Sv. Martin-Sloga i pobijedili sa 2-3. Sam početak bolje nije mogao početi za našu ekipu jer u 20 sekunde igre postižemo brzi gol za naše vodstvo od 0-1 nakon odlično odigrane lopte Hadeljan P. gol postiže Mikulaj I. Slijedi ravnopravnija igra obiju ekipa s time da su obije ekipe imale poneke polu prilike ali bez realizacije. Takva igra svodila se sve do 35 min. igre kada kroz brzu kontru preko Mikulaj I. koji prosljeđuje loptu do Hadeljan P. koji glavom postiže lijep gol za naše vodstvo od 0-2. Do poluvremena imali smo još jednu dobru priliku za postizanje gola ali smo malo zakomplicirali ovu priliku i rezultat se ne mijenja. Domaćin u tom dijelu ima dvije dobre prilike a jednom pogađa i stativu , tako da na kraju poluvremena imamo prednost od 0-2. U samom početku drugog poluvremena domaćin ima više loptu u nogama , a naša ekipa igra na kontru  iz kojih u dva navrata izlazimo sami pred domaćeg golmana ali završni udarac nam je slab. Umjesto da odemo u vodstvo od 3, 4 gola razlike  , u 59 min. nakon domaćeg kornera postižemo si autogol i to je 1-2. Domaćin i dalje pritišče a mi se organizirano branimo ali u 75 min. igre domaća ekipa uspijeva poravnati rezultat na 2-2. Nakon primljenog gola počeli smo i mi igrati prema naprijed , što nam se isplatilo jer smo u 87 min. igre došli do pogotka nakon odigrane lopte Ciglar T. , Hadeljan P. postiže pobjedonosni gol za našu ekipu od 2-3 i potpuno zasluženu pobjedu naše mlade juniorske ekipe na kojoj im pripadaju sve čestitke.