NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
10. listopada 2020., 11:00
NŠ DINAMO/ZELENKO
1 - 1

Ove subote  Pioniri U15 odigrali su prvenstvenu utakmicu u gostima kod Dinamo-Zelenko i odigrali neodlučno. Od samog početka susreta odvijala se čvrsta igra obiju ekipa , išlo se na svaku loptu čvrsto i borbeno. Domaća ekipa u duelima bila je nešto uspješnija jer i ima fizički jaču ekipu od nas. U takvoj duel igri na utakmici nije bilo puno izrađenih prilika za postizanje gola iako je domaćin u prvom poluvremenu bio nešto bolji od nas. Kako se odvijala utakmica izgledalo je da će prvo poluvrijeme završiti bez golova , ali na žalost po nas u 34 min. igre domaćin ima slobodan udarac cc 30 m od našeg gola , gdje naš golman dosta slabo reagira i domaćin vodi sa 1-0. U drugo poluvrijeme nakon izmjena ulazimo nekako opuštenije i počinjemo više igrati po podlozi i povezanije. Bolje smo reagirali na sredini terena i počeli biti opasniji prema domaćem golu. Takva igra nam se isplatila jer u 48 min. igre poravnavamo rezultat na 1-1. U brzoj akciji prema naprijed lopta dolazi do Juras N. koji proigrava do Martinec L. koji postiže gol. Kako je utakmica išla prema kraju mi smo sve kvalitetnije igrali i stvorili par dobrih proigravanja pred golom domaćina a najveću smo imali pod kraj susreta kada Martinec L. sam pred golmanom ima priliku za gol ali se malo zaigrao i prilika je otišla. Tako da na kraju susret starih rivala završava podjelom bodova u utakmici u kojoj je svakoj ekipi pripalo po poluvrijeme.
Strijelci:  0 -1   34 min.
               1-1    48 min. Martinec L. - asi. Juras N.