NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
11. listopada 2020., 10:00
NŠ DINAMO/ZELENKO
3 - 3

U subotu  smo odigrali utakmicu protiv starih nam sportskih znanaca ekipom Dinamo/Zelenko. Vremenski uvjeti nisu bili sjajni jer je padala kiša cijelo jutro, no uvjeti kakvi god bili isti su za obje ekipe. Utakmicu smo započeli vrlo dobro i čvrsto gdje stvaramo pas igru i dosta prilika gdje nas David Horvat i Jakov Zadravec vode u vodstvo 0:2.Ali nakon našeg opuštanja domaćin nas kažnjava s kontrom 1:2 krajem prvog dijela utakmice. Drugo poluvrijeme ulazimo loše u utakmicu i vidljivo je da padamo u svakom duelu bez volje i motivacije za pobjedu. Domaćin osjeća naš pad u igri i zabija nam dva brza gola te preokreće rezultat u svoju korist. Zadnjih deset minuta idemo na sve ili ništa, stavljamo sve karte u napad. Takva igra u zadnjim trenucima utakmice nam se i isplatila jer David Horvat zabija za zasluženi bod.

Na kraju treba napomenuti i one koji su predstavnici saveza a to je sudac utakmice.  U vidljivo pijanom stanju sudac utakmice je uspio posvađati sve aktere ove utakmice što je loše za sve one koji ulažu u ove mlade nogometaše i one koji ih prate. Takav odnos jedne službene osobe prema svim tim ljudima a osobito djeci je neprihvatljiv te se nadamo da će naša županijska nogometna vlast poduzeti korake da se ovakvi slučajevi ne bi ponavljali.

Trener: Edi Lacković