NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
27. ožujka 2021., 11:15
NK NOVI MAROF
4 - 0

U subotu je nastavljeno prvenstvo Pionira U-15 zaostalom utakmicom 9. kola u Novom Marofu. U sam početak susreta ušli smo nekako neodgovorno , što nam se osvetilo već u 2 min. kada naš golman slabo odigrava loptu do našeg igrača unutar 16 m , koji gubi loptu i primamo laki gol za 1 - 0. Neodgovornost u našoj igri je nastavljena , tako u 6 min. naš golman ide driblati protivničkog igrača koji mu oduzima loptu i lako postiže gol za 2 - 0. Nakon velikih pogrešaka počeli smo se polako buditi u igri , tako da imamo više loptu u posjedu i igramo kvalitetnije. U takvoj igri imamo par dobrih prilika za gol , a najveću propuštamo u 34 min. kada Juras N. sam izlazi pred golmana i promašuje prazan gol, umjesto da smanjujemo rezultat poluvrijeme završava sa 2 - 0. Domaćin nakon vodstva imao je jedan odličan udarac kojeg naš golman dobro brani. U drugo poluvrijeme ušli smo puno bolje , igrali kvalitetnije , stvorili par dobrih prilika. Najveću smo propustili u 48 min. kada Martinec L. promašuje prazan gol. Naša napadačka igra i dalje je nastavljena , domaćin se brani i igra na kontru iz koje u 54 min. dolazi do 11 m kojeg pretvara u gol za 3 - 0. Mi i dalje smo kvalitetnija ekipa na terenu ali pod kraj susreta primamo još jedan  gol iz kontre i to u 67 min. Što reći na kraju susreta , u utakmicu smo ušli sa velikim pogreškama , primili smo  nepotrebne golove, slijedi bolja igra do kraja susreta ali bez konkretne realizacije što nas je koštalo poraza.