27. ožujka 2021., 15:30
NK NAPRIJED Cirkovljan
4 - 0
JUNIORI U19

Nastavak prvenstva Juniori  U19 odigrali su 11. kolo kod vodeće ekipe lige NŠ Naprijed iz Cirkovljana te izgubili sa 4 - 0. Rezultat na poluvremenu je bio 1 - 0. Domaća ekipa puno starija od naše mlade ekipe nametnula je napadačku igru u kojoj su dominirali u posjedu lopte. Iako smo bili u podređenom položaju na terenu, odlično smo se postavili po pozicijama i uglavnom se kvalitetno branili. Bilo je dosta bočnih ubačaja od strane domače ekipe ali smo sve te nasrtaje domaćina  kvalitetno ukrotili.. Jedini gol u prvom poluvremenu primamo u 16 min. kada domaćin izvodi korner iz kojeg fizički viši i jači igrači u skoku guraju loptu u gol za 1 - 0.  U 36 min. slijedile su dvije naše povrede. Igru su napustili Blažona J. i Cirkvenčić F. U drugom poluvremenu ista priča iz prvog djela , domaćin dominantniji  u igri , mi dobro pariramo ali na žalost postepeno padamo  , što iskusni domaći igrači  koriste  i postižu još tri gola. Za ovu utakmicu popunili smo ekipu igračima koji su igrali za pionire prijepodne a to su Juras N. , Martinec L. , Cirkvenčić F. , Jančec G. i Taradi M.