NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
10. travnja 2021., 10:00
NK PODRAVINA Ludbreg
1 - 1

Ove subote odigrali smo prvenstvenu utakmicu u Ludbregu protiv NK Podravina. U samu utakmicu dobro smo krenuli i od početka stvarali šanse. Da bi zbog jednog neopreznog starta Kocijan V.  dobio crveni karton. Tako smo od 24 minute igrali sa igračem manje. Dobrom igrom i agresivnošću prvo poluvreme završili smo neriješeno 0:0. U drugo poluvreme krenuli smo čvršće i agresivnije te nam je takav pristup igri donio vodstvo od 1:0 pogotkom Žinic D. Nakon toga smo se malo opustili što domaćin kažnjava pogotkom. Iako sa igračem manje do kraja utakmice stvorili smo nekoliko šansi ali ih nismo iskoristili. Nakon niza čudnih odluka suca dobili smo još tri žuta kartona. Čestitke svim igračima na zalaganju i borbenosti.
TRENER: Nikola Kolar