NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
18. travnja 2021., 11:15
2 - 1
NK MLADOST KOMET

U čvrstoj i neizvjesnoj igri  Pioniri U15 došli do zaslužene pobjede od 2 - 1. Nakon dva poraza u prvenstvu iako smo igrali dobro  ali nas gol nije htio , u ovu utakmicu ušli smo sa velikom željom za pobjedom . Od samog početka susreta igrali smo hrabro i čvrsto protiv fizički jače ekipe od nas. Takva borbena igra nam se isplatila , jer u 12 min. dolazimo do vodstva od 1- 0 , kada Taradi M. odlično izvodi korner a Juras N. šalje loptu u gol . Tu nismo stali jer gol nas je ohrabrio i igramo sve više pred golom gostiju . U takvoj igri postižemo gol u 19 min. kada jednu dubinsku loptu prema gostujućem golu,  golman boksa srećom na nogu Juras N. od kojeg lopta ide u gol i to je 2 - 0. U 25 min. Taradi M. odlično prodire po desnoj strani i ubacuje loptu do Kerovec D. koji promašuje prazan gol sa 2 m , tako da smo mogli riješiti utakmicu u prvom poluvremenu. Gosti u prvom djelu uputili su dva dobra udarca prema našem golu ali su završili pokraj gola. U drugo poluvrijeme ulazimo čvrsto i odlučno da riješimo utakmicu , tako stvaramo u 44 min. igre gol šansu kada Juras N. sam izlazi pred golmana  i upućuje udarac ali pokraj gola. Gosti počinju sve više pritiskati našu ekipu da se brani. Nakon našeg promašaja slijedi ubrzo kazna i to u 46 min. kada gosti upućuju udarac sa 16 m , bez našeg bloka i lopta je u golu za 2 - 1. Tu počinje borba za svaku loptu sa obije strane , mi se branimo i igramo na kontru , gdje smo mogli riješiti u dva navrata utakmicu i to u 52 min. slaba suradnja između Kerovec D. i Juras N. u 16 m, i u 58 min. opet Juras N. sam izlazi prema golmanu ali si daje prebrzo loptu u for. Gosti imaju tri odlične pozicije slobodnih udaraca cc 20 m od našeg gola ali ih slabo izvode. Na kraju velika radost naše ekipe koja je naprosto izgarala na terenu i potpuno zasluženo pobijedila. Čestitke svim igračima. Za ovu utakmicu nismo mogli računati na Antonović A.  koji ima povredu i Toplek M. zbog bolesti. Obojici želimo brzi oporavak .
Trener: Makar Stjepan