NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
21. travnja 2021., 17:00
NK SLOGA Čakovec
3 - 0

U 13 kolu prvenstva pioniri U-15 gostovali u Čakovcu kod Sloge i izgubili susret sa 3 - 0 , poluvrijeme je bilo  1 - 0 . U prvom poluvremenu domaća ekipa igra kvalitetnije , ima posjed lopte i kontrolira igru na samom terenu . U takvoj igri uputili su par udaraca prema našem golu ali smo ih blokirali ili su išli preko gola. Jedini gol u prvom djelu primamo u 9 min. kada domaćin izvodi korner , gdje lagani udarac glavom lopta prolazi kroz nogu našem golmanu i završava u golu. Mi u prvom poluvremenu kao da nismo na terenu , nismo spojili tokom igre dva dodavanja , igra se svodila samo na napucavanju lopte , nismo uputili niti jedan udarac prema domaćem golu.  Na poluvremenu nakon razgovora počeli smo igrati povezanije , tako da je tokom drugog poluvremena igra bila ravnopravnija , ali u našoj obrani nema čvrstine. U 45 min. primamo drugi gol. Ubačaj  sa lijeve strane na drugu stativu slabo branimo a  čak tri domaća igrača sami na lopti i postižu gol glavom za 2 - 0. Naša ekipa prvi udarac prema  golu upućuje tek u 50 min koji ide u okvir gola , te još dva udarca u 59 min. i 64 min. koji idu pokraj stative. Na samom kraju utakmice u 70 min. domaćin izvodi korner i postiže i treći gol glavom , opet bez pokrivanja igrača za 3 - 0 i potpuno zasluženu pobjedu. U ovoj utakmici u našim redovima nije postojala obrana , vezna linija bez ideje  a napad kao da nije postojao. Cijela ekipa je podbacila , falila je borbenost , trka , pas igra , slabo pokrivanje igrača i na kraju rezultat je mjerilo same naše igre. Nadamo se da je ovo velika opomena cijeloj ekipi.