23. travnja 2021., 18:30
0 - 1
NK MLADOST KOMET
JUNIORI U19

U petak  Juniori U19 odigrali su prvenstvenu utakmicu sa NŠ Mladost Komet i izgubili sa 0 - 1.  U prvim početnim  minutama igre gosti bolje otvorili utakmicu , da bi naša ekipa postepeno preuzela igru i prva stvorila veliku priliku kada u 10 min. Hadeljan P. sam izlazi pred golmana ali bez pogotka. Slijedi nova prilika u 18 min. sada ne pogađa Mikulaj I.  , već u 20 min. Kocijan F. pogađa prečku , pa slijedi novi promašaj Hadeljan P. u 29 min. Naše dobre nerealizirane prilike gosti kažnjavaju u 38 min. kada izvode korner iz kojeg sretno dolaze u vodstvo od 0 - 1 , što je bio i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu početnih 15 min. igre bila je ravnopravna , da bi naša ekipa postepeno preuzela igru i do kraja susreta dominirala te stvarala prilike. Bilo je kornera za kornerom ali falila je realizacija. Sudac utakmice svojim čudnim odlukama unosi nervozu u igru koja djeluje na obje ekipe. Naravno da smo u takvoj igri mi bili ti koji smo prvi "pukli".  Kulminacija svega toga događa se u 80 min. gostujući igrač radi težak prekršaj nad Mikulaj I. Sudac dodjeljuje samo žuti karton nakon čega je naš igrač nezadovoljan odlukom suca te ga psuje. Kazna za to je bila  crveni karton  Mikolaj. I te  Vugrinec N. koji se pridružio "čašćenju" suca. Istina prekršaj je bio grub, ali sav ovaj "cirkus" nakon toga nije bio potreban niti je opravdanje za isključene igrače te i zbog razloga da smo u tom trenutku tiskali goste u njihov kazneni prostor i gol je visio u zraku. U završnicu utakmice ulazimo sa dva igrača manje. Naši dečki nisu posustali i napadali su do kraja susreta bez promjene rezultata. Na žalost sreća nas nije pomazila  kod realizacije,  ostali smo bez dvojice igrača (kazne budu velike) šteta šteta.   Svim igračima čestitke na dobroj igri i zalaganju.