24. travnja 2021., 11:00
NK MLADOST KOMET
4 - 1
POČETNICI U8

Ove subote igrali smo u gostima u Prelogu protiv NŠ Mladosti Komet iz Preloga. Vrlo dobro smo krenuli u utakmicu i od početka stvarali šanse. U prvih 10 minuta apsolutno smo dominirali terenom i protivnik nije uspio stvoriti nijednu šansu. Čak je naša ekipa imala i kazneni udarac kojeg nije uspjela iskoristiti. Nakon jedne kontre domaćina, lopta završava u našoj mreži i rezultat je 1-0 . Ubrzo domaćini zabijaju još jedan pogodak, i na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom 2-0. Početkom drugog poluvremena, nijedna se momčad nije isticala, a jedna nespretna reakcija naše obrane dovela je do novog pogotka za domaću ekipu i rezultat je 3-0. Nakon tog pogotka i dalje smo napadali i jedan naš napad je završio pogotkom Doriana Tizaja za 3-1. Domaća ekipa je pri kraju uspjela postići još jedan pogodak i na kraju je rezultat bio 4-1 za domaću ekipu koja je zasluženo na kraju i pobijedila. Čestitke našim igračima na borbenosti i roditeljima na fantastičnoj podršci, a samo dobrim i kvalitetnim daljnjim treniranjem možemo doći do željenih rezultata.

Trener: Petar Božek