1. svibnja 2021., 10:00
NK POLET SVETI MARTIN
6 - 3
POČETNICI U8

Ove subote igrali smo u gostima u Jurovcu protiv NŠ Sveti Martin. Pomalo smo pospano krenuli u utakmicu, ali smo ipak iz jednog dalekometnog udarca Denija Brodarića uspjeli povesti 1-0. Ubrzo nakon našeg gola, domaćin postiže gol iz kaznenog udarca i iz jedne naše nespretne reakcije te okreće rezultat na 2-1. Nakon jedne kontre domaćina, lopta završava u našoj mreži i rezultat je 3-1 za domaćina. Ubrzo i mi zabijamo još jedan pogodak i na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom 3-2 za domaću ekipu. Početkom drugog poluvremena, nijedna se momčad nije isticala, a jedna nespretna reakcija naše obrane dovela je do novog pogotka domaćina i rezultat je 4-2 za domaću ekipu. Nakon tog pogotka i dalje smo napadali i jedan naš napad je završio još jednim pogotkom Denija Brodarića i rezultat je bio 4-3. U međuvremenu naša je ekipa pogodila čak tri puta i prečku, ali ovaj put sreća nije bila na našoj strani.  Domaća ekipa je pri kraju uspjela postići još dva pogotka i na kraju je rezultat bio 6-3 za domaću ekipu koja je zasluženo na kraju i pobijedila. Čestitke našim igračima na borbenosti i roditeljima na fantastičnoj podršci, a samo dobrim i kvalitetnim daljnjim treniranjem možemo doći do željenih rezultata.

Trener: Petar Božek