NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
2. svibnja 2021., 11:00
2 - 5
NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec

U 14 kolu prvenstva naša ekipa Pioniri U15 ugostila je ekipu NŠ Međimurec / Sloboda i doživjela poraz od 2 - 5 . U prvom poluvremenu gosti imaju pomoć vjetra  i laganu inicijativu na samom terenu. Naša ekipa se dobro nosi u igri sve do 17 min. kada radimo pogrešku u fazi obrane gdje gostujući igrač sam izlazi pred našeg golmana i postiže gol za 0 - 1. Nova situacija pred našem golom dogodila se u 28 min. kada gosti izvode korner  i lagano postižu gol za 0 - 2. Naša ekipa propušta dobru priliku za smanjenje vodstva gostiju u 32 min. , nakon ubačaja sa strane Jančec N. ramenom šalje loptu pokraj gola. U drugo poluvrijeme ulazimo nešto aktivniji. Sada mi imamo laganu pomoć vjetra i kvalitetniju igru , a gosti igraju na kontru. Tako da u 45 min. nakon niza pogrešaka u našoj obrani postižu fliper gol za 0 - 3. Slijedi veliki zicer Cirkvenčić F.  u 47 min. kada promašuje nemoguće. Sa napadima nismo stali. Nova prilika za gol u 52 min. kada odličan udarac Taradi M. golman odbija a mi kasno reagiramo na odbijenu loptu. U 54 min. gosti imaju kontru iz koje igrač sam izlazi pred našeg golmana ali Horvat T. odlično brani. U 55 min. imamo korner kojeg izvodi Taradi M. , lopta ide prema Cirkvenčić F. koji slabo reagira glavom pred golom , što gosti iz brze kontre postižu gol za 0 - 4.  U 58 min. Juras N. ne koristi čisti zicer pred golom gostiju. Igrala  se 60. min. u kojoj imamo kazneni udarac kada gostujući igrač igra rukom u kaznenom prostoru, a gol postiže Žinić D. za 1 - 4. Vršimo veliki pritisak i u 66 min. postižemo gol za 2 - 4 nakon ubačaja Taradi M. gol postiže Cirkvenčić F. Slijedi novi veliki zicer kada Juras N. puca a golman odbija ali lopta ide do Martinec L. koji komplicira i promašuje prazan gol, da bi gosti doslovce na kraju susreta postili još jedan gol iz kontre za 2 - 5  što je bio i konačan rezultat . Iako je svakoj ekipi pripalo u igri po poluvrijeme , gosti su manje radili pogreške u fazi obrane i dobro kaznili lošu igru naše ekipe u fazi obrane , dočim mi nismo realizirali čiste zicere. Danas od pomoći 2005 godišta imali smo Juras N. , tako da i tu gosti imali prevagu u iskustvu i fizičkoj moči.
Nedostajali : Toplek S. , Ružić J. , Jančec G. ,Antonović A.