NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
8. svibnja 2021., 11:15
NK VARTEKS Varaždin
1 - 3

Ove subote igrali smo prvenstvenu utakmicu sa Varteksom iz Varaždina. U samu utakmicu krenuli smo čvrsto i agresivno , ali sa malo nervoze pa zbog toga nismo bili precizni u završnici. Iako smo stvarali šanse i imali gredu opet smo greškom u obrani stvorili domaćinu šansu koji je imao stativu. Kada smo već mislili da će poluvrijeme završiti neriješeno Piknjač M. postiže gol u 30. minuti za naše vodstvo. U nastavku opet stvaramo šanse ali ništa od gola. U 36.min.radimo grešku koju domaća ekipa koristi i poravnava rezultat. Ni taj primljeni gol nije nas pokolebao već smo opet stisnuli jače te u 38.min. Piknjač M. postiže svoj drugi pogodak za naše novo vodstvo. U nastavku igramo još aktivnije i u 51. min. Mesarić S. postiže pogodak za konačnu pobjedu od 3 : 1. Čestitke svim igračima za borbenost i zalaganju.
Trener: Nikola Kolar.