22. svibnja 2021., 16:00
NŠ DINAMO/ZELENKO
3 - 0
JUNIORI U19

U subotu Juniori U19 gostovali u Domašincu i izgubili sa 3 - 0. Naša jako pomlađena ekipa ( golman 2007 g. - 3 igrača 2006 g. - 3 igrača 2005 g. - 2 igrača 2004 g. - 3 igrača 2003 g. i 1 igrač 2002 g. )  odigrala je  dobru utakmicu protiv starije i fizički jače ekipe . U prvom poluvremenu domaća ekipa imala je nešto više posjed lopte u nogama , tako da su u tri navrata imali dobre udarce prema našem golu ali ih je odlično ukrotio naš najmlađi igrač na utakmici golman Horvat T. Naša ekipa uputila je par udaraca prema golu domaćina ali ih je lako obranio domaći golman. Tako je poluvrijeme završilo sa 0 - 0. Drugo poluvrijeme otvaramo boljom našom igrom , i igramo više prema domaćem golu. Jedan kontra napad domačina, naša ekipa u obrani radi par pogrešaka , loše izbijamo loptu gdje naš igrač igra rukom u kaznenom prostoru i to je najstroža kazna  za domaćina koju pretvaraju u vodstvo od 1 - 0 u 55. min.  Naša igra nije stala već smo sve više na polovici domaćina , gdje u 59. min. proigravanje lopte od strane Antonović A. do Taradi M. koji odlično puca ali lopta ide malo iznad prečke. Slijedi u 61. min. dobar udarac Horvat L. nakon proigrane lopte Krčmar M. U 66. min. imamo slobodan udarac na 16 m. Blažona J. puca a lopta od bloka završava u korneru. Slijedi dobar udarac Krčmar M. u 69. min. ali lopta ide pokraj gola. Nakon našeg pritiska prema domaćem golu , jedna izbijena lopta prema našem golu , slaba procjena našeg igrača leta lopte koja ga preskače a domaći igrač prima loptu i izlazi pred našeg golmana i postiže gol za 2 - 0 u 75. min. Tu se nismo predali i igramo dalje prema naprijed. Domaćin se brani i igra na kontru iz koje postižu i gol u 90 min. za konačnih 3 - 0 . Na kraju treba naglasiti da je naša ekipa u drugom poluvremenu igrala jako dobro , gdje smo u igri bili bolja ekipa ali na žalost napravili smo par pogrešaka i naprosto poklonili domaćinu pobjedu. Šteta jer po prikazanome zaslužili smo puno više. Svima čestitke na hrabroj igri i još dodatnom iskustvu. Od sada igrati će oni koji imaju volju i želju za treningom a nagrada je igranje za ekipu , jer nabrajanje tko nije igrao je nepotrebno !!!!
Trener : Makar Stjepan