NATJECATELJSKA SEZONA 2020/2021
22. svibnja 2021., 10:00
NK VARAŽDIN
7 - 1

Ove subote odigrali smo prvenstvenu utakmicu sa ekipom Varaždina na pomoćnom terenu Varteksa. Domaća ekipa opravdala je ulogu favorita i lidera prvenstva. Domaća ekipa od samog početka nametnula je napadačku i agresivnu igru u kojoj su stvarali dosta prilika za postizanje pogotka. Tako da smo mi bili prisiljeni većim dijelom se braniti. Iako smo se dosta dobro branili u prvom poluvremenu primili smo šest pogodaka. Na poluvremenu napravili smo neke izmjene što je dalo rezultata u smislu jer smo bili ravnopravniji protivnik. U 39. minuti na rubu kaznenog prostora napravljen je prekršaj na Lovrenčič D., a slobodni udarac izvodi Zadravec J. koji loptu šalje u suprotni kut golmana što se na kraju pokazalo jedina naša prilika koja je iskorištena te je završila sa loptom u domaćoj mreži . Do kraja susreta domaćin postiže još jedan gol za konačni rezultat 7 : 1. Iako konačni rezultat tako izgleda stekli smo dojam a i uistinu smo bili dostojan protivnik pogotovo u drugom dijelu. Na kraju svim igračima čestitka na borbenosti i zalaganju.
Trener : Nikola Kolar.