6 - 2
NŠ BAT
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
POČETNICI U8

Ove srijede igrali smo zaostalu  prvenstvenu utakmicu u Maloj Subotici i ostvarili pobjedu. Ovoga puta u Maloj Subotici „nastradala“ je ekipa NŠ BAT. Vrlo dobro smo krenuli u utakmicu i od početka do kraja utakmice stvarali šanse pred protivničkim golom. Cijela utakmica tekla je u jednom smjeru i naša pobjeda nije bila upitna ni u jednom trenutku. Dečki su igrali sigurno u obrani i vrlo efikasno u napadu. Od početka utakmice stvarali smo šanse i naša dobra igra okrunjena je sa 2 gola našeg kapetana Denija Brodarića te je ubrzo rezultat bio 2:0 za našu ekipu. Nakon toga, gostujuća ekipa je malo stisnula i postigla pogodak za 2:1. Bez obzira na pogodak koji smo primili, naša ekipa je i dalje igrala jako dobro te su do kraja poluvremena još golove zabili Dorian Tizaj i Ian Herman. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 4:1 za našu ekipu. Ondje gdje smo stali prvo poluvrijeme, tu smo i nastavili drugo. Nakon još jednog pogotka Iana Hermana i fantastičnim rašljama Lukasa Mihinjača, naša ekipa je povela 6:1. Gosti su do kraja susrete uspjeli tek ublažiti rezultat koji je u konačnici bio 6:2 za našu ekipu. Čestitke igračima na trudu i na ostvarenoj pobjedi, te roditeljima na fantastičnoj podršci.

Trener: Petar Božek