2 - 2
NŠ SLOGA Čakovec
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
JUNIORI U19

U nastavku prvenstva naša pomlađena ekipa juniora odigrala je utakmicu sa Sv. Martin-Sloga  u Subotu na igralištu NK Omladinac, susret je završio neriješenim rezultatom 2 - 2. Uvodni dio susreta na terenu igralo se ravnopravni nogomet između dva šesnaesterca , tako da i nije bilo nekih prilika sa obije strane . U tom prvom poluvremenu naša ekipa uputila je udarac prema golu u 24 min. ali udarac Blažon J. golman brani. Gosti u 38 min. koriste pogrešku u našoj obrani i postižu gol za 0 - 1, što je bio i rezultat prvog dijela. U nastavak susreta ulazimo puno kvalitetnije , bez nekog grča , opuštenije i borbenije. U takvoj igri imamo nadmoć u kojoj  bilježimo odličan udarac u 52. min. Taradi M. ali lopta završava na prečki. U 54 min. u obrani Vugrinec M. radi pogrešku gdje gubi loptu a gosti kažnjavaju sa golom za 0 - 2. Naša ekipa tu nije stala već je još više agresivnija i opasnija prema golu , tako da u 61 min. Hadeljan P. propušta realizirati čisti zicer , da bi naša ekipa potom uspjela zabiti gol u 63 min. kada dobro surađuju Hadeljan P. sa Antonović A. koji postiže gol za 1 - 2. Do kraja susreta vršimo napad za napadom tako bilježimo slobodan udarac u 69 min. Antonović A. preko gola , da bi u sljedećoj 70. min. naša ekipa došla do gola za 2 - 2 a za poravnanje pobrinuo se Ciglar T. slobodnim udarcem iz kosa cc 35 m od gola u suprotne rašlje.  Bilježimo dobar udarac Šegović L. u 77 min ali pokraj gola. Do kraja susreta vršimo pritisak , tako u 85 min. promašujemo čistu gol priliku gdje su na lopti bili Hadeljan P. i Juras N. Ovu utakmicu odigrali smo u prvom poluvremenu nekako bojažljivo , dok u drugom smo odigrali jako kvalitetno gdje treba i nastaviti sa ovakvim pristupom i rezultati će doći. Sve pohvale igračima za prikazanome.
Trener : Makar Stjepan