30. svibnja 2021., 11:15
2 - 3
NK NOVI MAROF
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Ovog vikenda odigrali smo prvenstvenu utakmicu protiv Novog Marofa. U samu utakmicu krenuli smo dosta brzopleto i nepovezano u želji da što prije postignemo pogodak. Gosti takav rasplet na terenu dobro koriste i nakon greške u našoj obrani u 10. minuti postižu gol za vodstvo od 0 : 1. Nakon toga malo smo bolje povezali redove te u samoj završnici prvog dijela dolazimo do izjednačenja 1 : 1.  Gol u 28.minuti postiže Zadravec J.na asistenciju Mesarič S.
U drugo poluvrijeme krenuli smo agresivnije i stvorili nekoliko izglednih prilika koje ne iskorištavamo. Gosti koriste jednu kontru i postižu gol za vodstvo od 1 : 2. Ubrzo nakon primljenog gola imamo napad po desnoj strani gdje Zadravec J. ulazi u kazneni prostor gdje ga ruši protivnički igrač a sudac svira prekršaj za kazneni udarac u 40. minuti. Kazneni udarac izvodi Žinič D.koji poravnava rezultat na 2 : 2. Dalje nakon toga vršimo pritisak na protivnički gol ali bez uspjeha. U 48. minuti ostali smo bez golmana koji se ozlijedio ,tako da je na gol morao stati igrač Kocijan V. Gosti koriste još jednu izglednu priliku kada udarac sa desne strane iskosa neobranjivo za našeg golmana pretvaraju u konačan rezultat od  2 : 3.                      Iako smo izgubili nemamo što zamjerit igračima jer su se borili sa željom i vjerom u pobjedu ali za nešto više nedostajalo je i malo sportske sreće.
Trener : Nikola Kolar.