0 - 3
NK NOVI MAROF
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U zaostaloj utakmici 18 kola prvenstva naša ekipa ugostila je Novi Marof i doživjela poraz od 0 - 3. Od samog početka susreta gosti fizički jača ekipa nametnula je agresivnu i kvalitetnu igru u kojoj je dominirala tokom prvog poluvremena , dok naša ekipa nekako bojažljiva sa defanzivnom igrom u kojoj je bilo previše napucavanja lopte sa dosta slabim proigravanjima. Gosti tu nadmoć u igri realiziraju sa golom u 20. min. za 0 - 1 nakon velike pogreške u našoj zadnjoj liniji . Gosti su mogli povećati rezultat u 28.min. kada pogađaju prečku. Naša ekipa imala je iz kontri tri dobre prilike od kojih je ona u 30 min. bila najveća kada naš igrač izlazi sam pred golmana ali komplicira i prilika za poravnanje je prošla. Početkom drugog poluvremena gosti imaju u 39. min. zicer kojeg ne realiziraju. Slijedilo je buđenje naše ekipe i igra se prema protivničkom golu ali u 53. min. opet dolazi velika pogreška u našoj obrani gdje opet gosti postižu lagani gol za 0-2. U posljednjih 15. min. igre uputili smo par udaraca prema golu koji su završili iznad gola ili golman lako brani. U posljednjoj minuti igre gosti izvode korner na drugu stativu i postižu lagani gol glavom za konačnih 0-3. U našoj ekipi jedino se istaknuo naš golman a ostali igrači odigrali su prosječnu utakmicu. Očekivali smo da će naša ekipa pružiti bolji otpor, iako treba priznati da  su gosti odlična ekipa  koja je znala kazniti sve naše pogreške te je na kraju zasluženo pobijedila.
Trener: Makar Stjepan