0 - 5
NŠ DONJE MEĐIMURJE
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
POČETNICI U8

Ove srijede igrali smo prvenstvenu utakmicu u Maloj Subotici protiv NŠ Donje Međimurje. Dečki su fenomenalno ušli u utakmicu te su bili vrlo dobar protivnik vodećoj ekipi prvenstva. Prvo poluvrijeme bije bilo pogodaka, a ostaje žal što neka naša kontra nije završila u golu gostiju. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0:0. Naša ekipa je vrlo dobro ušla i u drugo poluvrijeme, te smo na početku imali nekoliko prilika pred golom domaćina. Posljednjih 10 minuta bili su kobni za našu igru… U posljednjih 10 minuta, naša igra je pala i u tom razdoblju primili smo 5 gola, te na kraju izgubili 5:0. Na kraju ostaje žal za boljim rezultatom. Čestitke svim igračima na trudu i roditeljima na fenomenalnoj podršci.

Trener: Petar Božek