17. lipnja 2021., 19:00
NK MEĐIMUREC Dunjkovec-Pretetinec
1 - 4
LIMAČI U11

U posljednjoj utakmici prvenstva 2.HNL Zapad, naši su Limači gostovali u Dunjkovcu i tamošnjeg domaćina visoko i uvjerljivo porazili s 1-4. Uraganskim početkom u prvih smo 15 minuta došli do 0-3 i na taj način uveli utakmicu u "mirne vode". Golove su postigli Karlo Bedić, Noah Gregorinčić i Sven Križan. Nakon toga slijedi malo opuštanje te domaći lijepim pogotkom smanjuju na 1-3. To je ujedno bio i rezultat prvog dijela. U drugom smo dijelu gledali prilično otvorenu utakmicu, u kojoj su i jedna i druga momčad, mogli do golova. Ipak, da ne bi bilo kakve napetosti i problema, nekoliko minuta prije kraja Otto Bernat Otovčević bježi domaćoj obrani i postiže gol za konačnih i više nego zasluženih 1-4.
Trener:Tomislav Podgorelec.