23. lipnja 2021., 18:00
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
5 - 0
JUNIORI U19

U zaostaloj prvenstvenoj utakmici naša ekipa U-19 juniori gostovali u M.Mihaljevcu i izgubili sa 5 - 0  od Sv.Jurja na bregu . Na ovoj utakmici u nedostatku juniora za našu ekipu igralo je 9 igrača koji igraju za pionire. Iako mlađi i neiskusniji dobro su se nosili sa starijom i iskusnijom domaćom ekipom. U prvom poluvremenu domaćin je postigao 2 gola nakon naših pogrešaka u igri unutar 16 m. Golove smo primili u 5 min. i u 33 min. igre. U tom dijelu istakao se na golu naš golman Horvat T. sa par dobrih obrana te je spriječio veće vodstvo domaćina. Naša ekipa imala je par dobrih prilika iz kontri ali završni udarac je neprecizan. U drugo poluvrijeme ulazimo puno kvalitetnije , igramo i stvaramo dobre prilike za postizanje gola ali na našu žalost gol ne možemo postići kada je to bilo i nemoguće promašiti. Kazna stiže u 75 min.  gdje iz jedne kontre domaćin postiže slučajan gol iz bočnog centaršuta lopta završava u mreži za 3-0. U posljednjih 10 min. igre u našoj ekipi pala je koncentracija  jer smo se istrošili a to domaćin koristi i postiže još 2 gola i to u 81 min. i u 85 min. za 5 - 0 i na kraju zasluženo pobjeđuje. Na kraju treba napomenuti da su od juniora za primjer ostalima utakmicu odigrali Ciglar T. , Šegović L. i Puklek D. uz pomoć 9 igrača pionira dok pak su neki u opravdano odsutni što zbog ozljede što zbog izolacije. Ostali ???... Sreća što je kraj sezone i prilika je da se napravi velika čistka u redovima ove ekipe što će se i sigurno desiti. Tu treba svima koji su igrali čestitati na zalaganju u ovoj vrućini.
Posljednju zaostalu utakmicu  juniori igraju u Utorak 29.6.2021. u Maloj Subotici  u 18 sati sa ekipom Sv. Marija .
Trener: Makar Stjepan