8 - 0
NK MLADOST Sveta Marija
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
JUNIORI U19

U posljednjem kolu prvenstva U-19 juniorska ekipa sastavljena igračima juniora i pionira odigrala je dobru utakmicu u kojoj smo dominirali tokom cijelog susreta. Od početka susreta naša ekipa ušla je u igru kvalitetnim pristupom , tako da bilježimo u 2 min. odličan udarac Jančec G. gdje lopta pogađa prečku. U 7.min. nakon dobre akcije u kaznenom prostoru napravljen je prekršaj nad Kocijan F. i to je najstroža kazna  koju i sam pretvara u vodstvo od 1 - 0. Nakon vodstva igramo još opuštenije , tako u 24.min. povećavamo vodstvo na 2 - 0 , nakon prekršaja nad Cirkvenčić F. , slobodan udarac izvodi Jančec D. i lopta je u mreži.  U 30. min. imamo korner kojeg izvodi Antonović A. lopta ide do druge stative gdje Cirkvenčić F. pogađa gol za 3 - 0. Već u 32. min. Cirkvenčić F. ubacuje loptu na drugu stativu gdje Hadeljan P. postiže gol glavom za 4 - 0. Tako smo u razmaku od 25 minuta postigli četiri pogotka za uvjerljivo vodstvo.  U drugom poluvremenu ista priča iz prvog djela. Naša bolja igra se nastavlja sa još četiri postignuta gola i to između 66. i 80 min. te. dolazimo do visokog vodstva. U 66. min. Šegović L. nakon asistencije Taradi M. postiže gol za 5 - 0. Već u 70. min. opet asistent Taradi M. a gol postiže Juras N. za 6 - 0. Juras N. je asistent kod gola u 75. min. kojeg postiže Hadeljan P. za 7 - 0. I pred sam kraj susreta u 80. min. Juras N. oduzima loptu protivniku i izlazi sam pred golmana kojeg zaobilazi i loptu šalje u prazan gol za konačnih 8 - 0. U današnjoj utakmici izrotirali smo svih 18 igrača koji su došli na današnju utakmicu od toga njih 10 pionira i 8 igrača juniora. Od juniora nedostajali su : Horvat L. - povreda , Krčmar M. - toplice , Slaviček F. ??? .....
Na kraju treba čestitati svim igračima na prikazanoj igri i samom pristupu na utakmici.
Trener: Makar Stjepan