27. kolovoza 2021., 19:00
0 - 3
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
JUNIORI U19

Na početku nove sezone  Juniori U19 otvorili su prvenstvo sa porazom na domaćem terenu u Palovcu od NŠ Međimurec-Sloboda sa rezultatom od 0 - 3 . U prvenstvo smo ušli sa novom generacijom mladih igrača koji će se kroz prvenstvo usavršavati , tako da će sami rezultati biti šaroliki. Ovu utakmicu odigrali smo dosta dobro posebno u drugom poluvremenu , gdje smo parirali protivniku i igrali ravnopravnije. Sam početak susreta pokazao je da će se naša ekipa opredjeliti više na obranu i sa kontrama nešto napraviti prema naprijed , jer gosti imaju 6 igrača koji igraju u seniorskim ekipama. Iako smo uvodni dio igre mi imali dobru priliku za gol u 10. min. Hadeljan P. glavom , gosti ipak dolaze u vodstvo od 0 - 1 u 14. min. udarcem cc 18 m gdje kasnimo na blok udarcu. Gosti imaju veći posjed lopte i igraju raznovrsnije , dok mi igramo na kontru. U takvoj igri gosti postižu gol u 41. min. za 0 - 2 opet udarcem cca 18 metara.  Bez našeg bloka u obrani kod takvih udaraca iz daljine, golman je nemoćan. U drugom poluvremenu igramo nešto povezanije i ravnopravnije na samom terenu , tako da gosti nemaju tako sigurno igru. U takvoj igri ipak mi primamo pomalo naivan gol za 0 - 3 u 58 min. U posljednjih 30 min. igre propustili smo tri velike prilike za postizanje gola i to dva puta Hadeljan P. i jednom Martinec L. Na kraju zaslužena pobjeda gostiju, a našoj ekipi čestitke na dobrom pariranju kvalitetnoj ekipi gostiju, gdje smo zaslužili da postignemo bar počasni gol.
nedostajali : Jančec N. - more  i  Toplek M. - povreda
Trener: Makar Stjepan