8 - 1
NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

U prvom kolu prvenstva Pioniri U16 odigrali su odličnu utakmicu protiv NŠ Nogometaš 13 i u uvjerljivoj igri ostvarili visoku pobjedu . Od samog sučevog početka utakmice napravili smo presing na loptu i u 50 sek. postigli gol za vodstvo od 1 - 0 nakon ubačaja sa strane Kerovec D. gol postiže Horvat P.  Presing igra se nastavlja tako da već u 8 min. postižemo gol za 2 - 0 nakon opet nakon bočnog ubačaja Kerovec D. gol postiže Taradi M. Slijedio je period igre na jedan gol , gdje stvaramo velike prilike ali ih redom promašujemo , tako da čekamo novi gol do 25 min. kada Horvat P. proigrava loptu do Zadravec J. koji postiže gol  za 3 - 0. U 28 min. gosti u rijetkim akcijama prelaze na našu polovicu terena i u našoj obrani koriste nespretnost i postižu gol za 3 - 1. Tu nismo stali , već smo povećali naše vodstvo u 32 min. na 4 - 1 golom Cirkvenčić F. nakon proigrane lopte Zadravec J. Iako smo u prvom poluvremenu postigli 4 gola , treba napomenuti da smo promašili barem 10 velikih prilika za gol. U drugom poluvremenu ista preslika prvog poluvremena , dominantna i raznovrsnija igra naše ekipe , gdje igramo jako kvalitetno , stvaramo prilike ali ih iz nemogućih situacija i promašujemo . U takvoj igri i nešto i pretvaramo u golove , tako u 40 min. postižemo gol za 5 - 1 a strijelac je Cirkvenčić F. na pas igru Žinić Da. Nakon promašenih prilika slijedi novi naš gol za 6 - 1 pobrinuo se strijelac Cirkvenčić F. na odigranu loptu od Marušić M. u 45 min.  U 52 min. nespretan start Žinić Da. u 16 m i to je 11 m za goste , ali naš golman odlično čita i brani udarac gostujućeg igraća. Već u sljedećem napadu u 53 min. povećavamo naše vodstvo na 7 - 1 , Tomašek M. proigrava loptu do Cirkvenčić F. koji postiže gol. I u samoj završnici utakmice u 70 min. nakon izvedenog kornera Horvat P. gol glavom postiže Žinić Da. što je bio i konačan rezultat. Uz  postignuti dobar rezultat , koji je u konačnici morao biti i veći , prikazala je cijela ekipa odličnu , raznovrsnu igru na samom terenu na kojoj treba čestitati svim igračima.
Trener: Makar Stjepan