3 - 1
NK VARTEKS Varaždin
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U 11 ekipa otvorila je novu sezonu u 2 HNL ligi sjever protiv ekipe Varteksa iz Varaždina. Svi igrači pokazali su veliko htjenje i borbenost  te je samim time i rezultat pokazatelj dobre igre. Utakmica je bila ravnopravna svih 50 minuta. U prvome poluvremenu nizale su se prigode s jedne i druge strane, međutim oba golmana odradila su dobro svoj dio posla. U 22 minuti novopridošli igrač  Čurila Ante s centra igrališta izbija jednu loptu prema protivničkome golu, lopte je preletjela gostujuću obranu, Karlo Bedić prati loptu , međutim ju ne stiže, ali usprkos tome uspije zbuniti golmana koji tom prigodom loše reagira i lopta bježi u gol za naše vodstvo i prvijenac Čurile.

Na startu drugog poluvremena gosti imaju nekoliko prigoda, ali to sve brani Teo Dominić, naravno uz odličnu obranu koja blokira udarce  iz daljine. Naša ekipa svoje prigode ne koristi sve do  30 . minuti dok Bedić Karlo prima jednu loptu blizu protivničkog gola, odlično se rješava dva igrača i snažnim udarcem povisuje vodstvo na 2-0. Nakon toga gosti daju sve u napad te 3 minuta prije kraja smanjuju vodstvo na 2-1. Odmah nakon primljenog gola, izborili smo slobodan udarac na kojih 15 metara od protivničkog gola. Loptu uzima Karlo Bedić koji odličnim udarcem loptu smješta pod gredu za konačnih 3-1 i veliko slavlje naše ekipe.

Trener: Ružić Petar