4. rujna 2021., 11:15
1 - 7
NK VARTEKS Varaždin
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Na početku nove sezone regionalne lige ekipa kategorije U13 doživjela je vrlo neugodan poraz na domaćem terenu od ekipe NK Varteks iz Varaždina. Iako smo odlično otvorili utakmicu i u 5.minuti poveli golom Vita Horvata, ni u jednom trenutku pobjeda gostiju nije, nažalost, bila ugrožena. Već u sljedećoj minuti gosti izjednačavaju na 1-1 i do poluvremena postižu još dva gola za 1-3. Istina je da smo si dva od ta tri gola praktički sami dali, no pogreške koje su napravili naši igrači u obrani bile su kao posljedica kontinuiranog pritiska gostujućih igrača. Ni konzultacije s trenerom na poluvremenu i kratko osvježenje nisu pokrenuli naše igrače u drugom dijelu. Naprotiv, gosti su i dalje dominirali te koristili svaku našu grešku, a pod kraj utakmice i neopravdanu malodušnost u naših igrača pa je stoga na kraju pretrpljen ne baš lijep poraz od 1-7. Početak je prvenstva i ne treba iz jednog poraza stvarati dramu, no pristup treba svakako biti bolji, pogotovo kad se s druge strane nađe ekipa koja je agresivna, brža i odlučna poput današnje gostujuće momčadi. Prilika za popravak dojma će biti još puno, stoga samo trebamo nastaviti trenirati, biti marljivi i radišni.
Trener:tomislav Podgorelec.